fbpx

Social media dla firm

Wierzę, że nie jesteś tu przypadkowo. Jeśli odwiedzasz moją stronę, zapewne szukasz rozwiązania dla wyzwania, przed którym obecnie staje większość firm. Jest nim prowadzenie firmowych social mediów.

Dlaczego to wyzwanie?

Z social mediami jest jak z Twoimi usługami. Jeśli chcesz robić coś dobrze, poświęcasz temu czas, uczysz się nowości, starasz się być zawsze na bieżąco. I kluczowym słowem jest tu czas, bo to właśnie jego (poza oczywistą wiedzą na temat social mediów, znajomością programów graficznych itp.) masz najmniej.

Po sobie już wiesz, że można być specjalistą w kilku dziedzinach, ale tylko wtedy, gdy są ze sobą ściśle powiązane. Niewielu ludzi na świecie potrafi równie perfekcyjnie szyć, programować aplikacje, a wolnym czasie piec torty 🙂

Ja jestem mentorką marketinguspecjalistką w tej dziedzinie, a dla Ciebie mogę się stać Twoją Babeczką od Marketingu, która odciąży Cię w kwestiach zarządzania Twoimi social mediami.

Do pracy z Klientem podchodzę holistycznie – nawet jeśli potrzebujesz ode mnie tylko prowadzenia jednego kanału, sprawdzam najpierw całość Twojego wizerunku w sieci. Podczas konsultacji dowiesz się dlaczego.

Główne obszary mojego działania w Social Mediach

8

Facebook

Prowadzenie, optymalizacja, budowanie zasięgów organicznych, administrowanie grupami.

9

Instagram

Prowadzenie, optymalizacja, budowanie zasięgów organicznych.

10

Linkedin

Prowadzenie, optymalizacja, budowanie zasięgów organicznych.

Projekt bez nazwy (44)

Strategia

Tworzenie strategii marketingowych w oparciu o portfel produktów Klienta.

15

Video / rolki

Tworzenie materiałów video zarówno jako UGC jak i z materiałów Klienta.

14

Reklamy

Tworzenie, optymalizacja reklam – zarówno z materiałów Klienta jak i z materiałów własnych (tworzenie grafik i tekstów pod reklamy).

13

Copywriting

Tworzenie tekstów na social media, artykułów na bloga, opisów produktów, tekstów na strony www.

12

Grafiki

Tworzenie atrakcyjnych i spójnych grafik na social media – stworzenie spójnej identyfikacji marki.