fbpx

Mentoring indywidualny
i grupowy

Mentoring indywidualny
i inter-mentoring

Jako mentorka marketingu uczę przedsiębiorcze osoby sztuki komunikowania się i budowania relacji w oparciu o wartości i osobiste predyspozycje. Wspieram oraz edukuję, by promowały swój biznes w sposób atrakcyjny i skuteczny. 

Wartości, o których wspomniałam na stronie głównej przyświecały mi, gdy zdecydowałam się na rozwój w kierunku mentoringu. Od 2021 roku prowadziłam mentoring nieformalny, a obecnie, jako Certyfikowany Mentor Biznesowy, zapraszam do skorzystania z usług Inter-Mentoringu, Mentoringu Indywidualnego oraz grupowego.

Mentoring grupowy
i inter-mentoring grupowy

Wspaniale wspierającą formą mentoringu jest mentoring grupowy lub inter-mentoring grupowy (inter-mentoring to nic innego jak mentoring realizowany przez internetowe środki komunikacji).  

To idealne rozwiązanie dla osób, które mają wyższą motywację do pracy w grupie niż do pracy samodzielnej, lub dla osób, które przeszły już mentoring indywidualny, a w takiej grupie mastermindowej chcą wymieniać swoje doświadczenia, uczyć się nowych rzeczy i wzajemnie się inspirować. 

Kiedy warto zdecydować się na mentoring?

Program SOLO-POWER - wejdź na wyższy poziom biznesu online!

Prowadzenie biznesu online wymaga wielu umiejętności.

Już wiesz, że aby istnieć w social mediach, potrzebujesz inwestycji czasu bądź pieniędzy. Możesz wybrać różne ścieżki – prowadzić tylko social media, skupić się jedynie na reklamowaniu biznesu w tych kanałach i kierowaniu na swoją stronę, możesz też łączyć te wszystkie kanały.

Posiadanie strategii to tylko jedna strona medalu


Strategia to jedno – druga kwestia – i moje doświadczenie potwierdza, że ważniejsza, to kwestia Twojej gotowości do tego, zasobów, umiejętności i motywacji.

Solo-Power

Mentoring marketingu i mój autorski program SOLO-POWER skupia się na wsparciu przedsiębiorczych kobiet, które chcą przenieść swój biznes do sieci, działać skutecznie i z lekkością, z pełnym wykorzystaniem potencjału drzemiącym w niej i w tych rozwiązaniach.

Działam według mojej najlepszej wiedzy i doświadczenia, ucząc i wspierając kobiety w osiągnięciu celu.

Doskonale znam wszystkie mechanizmy związane z prowadzeniem biznesu online, zarówno pod kątem technicznym jak i mentalnym.

W programie SOLO-POWER, po wnikliwej analizie luk kompetencyjnych, przechodzimy do rozpracowywania tematu po temacie, by w przeciągu 10 spotkań indywidualnych pomóc Tobie w osiągnięciu celu.

Realizacja Twojego celu zależy tylko od Ciebie!

Możesz wesprzeć się mentorką, która tę drogę przebyła i będzie stała ramię w ramię z Tobą, ze swoim doświadczeniem i wiedzą.

Jesteś zainteresowana warunkami oraz szczegółami Mentoringu Solo-Power lub mentoringu grupowego?

Skontaktuj się ze mną w dogodny dla Ciebie sposób.