Twoje miejsce w sieci

Nie masz strony internetowej, ale ciągle zastanawiasz się, czy faktycznie jej potrzebujesz? Zanim skontaktujesz się ze mną, przeczytaj ten wpis i upewnij się, czy jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Dlaczego nie namawiam na stronę www?

Pracuję w kilku branżach. Moje doświadczenie pokazuje mi, że nie wszyscy potrzebują mieć własną stronę internetową. Jeśli więc szukasz potwierdzenia, czy to dobra decyzja, by zainwestować w stworzenie strony, a mój wpis na blogu nie rozwiał Twoich wątpliwości, zapraszam do kontaktu.

Strony i sklepy tworzone są w:

• WordPress
• Woocommerce
• Prestashop

Masz już sklep lub stronę, ale nie jesteś do końca zadowolona/-y z tego, jak funkcjonuje? Zleć audyt sklepu lub audyt strony. Dzięki takim rozwiązaniom jak sprawdzanie ścieżek klienta, instalacji i analizie Google Analitycs dowiesz się, co powinno zostać na niej poprawione.

Treści video 

W ramach usług prowadzenia Social Mediów, zakładania stron i administrowania nimi, moim lokalnym klientom oferuję także usługę filmowania. Posiadam semi-profesjonalny sprzęt do filmowania (aparat Canon EOS 7D Mark II), system nagłośnienia, oświetlenie oraz najnowsze modele telefonów, dzięki którym z łatwością i na wysokim poziomie stworzę dla Ciebie nagrania. 

Jeśli nie jesteś klientem lokalnym, możesz zlecić mi obróbkę stworzonych przez Ciebie materiałów filmowych.

Jeśli chcesz poznać mnie bliżej, zobaczyć, w jakich branżach pracuję i jak zdobyłam moją wiedzę, zajrzyj do zakładki „o mnie„.