fbpx

Odblokuj ponad 700 Gotowych Pomysłów na Treści - Zdobądź Uwagę Klientów i Zwiększ Obecność Twojego Biznesu w Social Mediach!

Sprawdzony sposób na prowadzenie social mediów na miarę Eksperta!

Zadbaj o swoją SPRZEDAŻ w sieci

Czy kiedykolwiek czułaś/czułeś, że prowadzenie własnego biznesu pochłania cały Twój czas? Wiesz, jak ważne jest regularne publikowanie treści na mediach społecznościowych, ale brakuje Ci pomysłów na ich stworzenie?

Masz dobrą intuicję i wiesz, że…

🔘 nie masz pomysłów na treści, które przyciągną uwagę Twojej społeczności?

🔘 Twój czas jest ograniczony, ale wiesz, że regularność publikacji na social mediach jest kluczowa?

🔘 brakuje Ci inspiracji do tworzenia różnorodnych postów, które angażują i przyciągają klientów?

 

 

Doskonale to znam, słyszę to NON STOP!

Dlatego właśnie już kolejny rok z rzędu dostarczam takim osobom jak Ty rozwiązania na miarę ich potrzeb. Dzięki Planerowi Treści z 366 gotowymi pomysłami na rolki, posty i karuzele oraz taką samą liczbą gotowych tematów na relacje na Mediach Społecznościowych, ułatwisz sobie działanie w SM i uwolnisz czas, który możesz poświęcić na kontakt z Klientem, tworzenie nowych produktów czy odpoczynek! 

To szybki i sprawdzony sposób na osiągnięcie celów marketingowych przy minimalnym wysiłku. Dzięki Planerowi Treści na 2024:

🔘 Zbudujesz pozytywny wizerunek Twojej firmy – tematy zostały bowiem ułożone tak, by przedstawić Cię jako ekspertkę/eksperta, ale także przybliżyć i ocieplić Twój wizerunek.
🔘 Zadbasz o wyższą widoczność w SM – dzięki regularnym postom, rolkom czy relacjom.
🔘 Zdobędziesz przewagę nad konkurencją, która działa od zrywu do zrywu, przez co nie buduje relacji z odbiorcami.

👉 Jak to działa:
Otrzymujesz jeden pomysł dziennie na rolkę, post lub karuzelę. Wystarczy, że odpowiesz sobie na najważniejsze pytanie: co jest ciekawe dla moich odbiorców. A potem zaczniesz, według tematów, odpowiadać na te pytania.

W Planerze Treści na 2024 masz także osobny pomysł na relację na każdy dzień. Nawiązuje ona do posta/ rolki lub karuzeli, albo jest to całkowicie inny temat, na który możesz się wypowiedzieć. Podpowiadam Ci także, jakich opcji Instagrama użyć, by uatrakcyjnić przekaz.

W Planerze Treści na 2024 otrzymujesz także wskazówki jak lepiej tworzyć swoje posty, karuzele, rolki czy relacje.

Dla kogo to rozwiązanie jest idealne?

🔘 Planer sprawdza się idealnie gdy masz swoje usługi lub produkty i nie chcesz ciągle tylko „sprzedawać” i pokazywać ich w sieci z hasłem „kup ode mnie”

🔘 Jeśli chcesz efektywnie wykorzystać social media i osiągnąć swoje cele biznesowe

🔘 Dla osób, które chcą minimalizować czas spędzony na tworzeniu treści na social media, zachowując przy tym regularność publikacji

🔘  Dla przedsiębiorczyń i przedsiębiorców, którzy rozumieją wagę budowania relacji i zaangażowania w social mediach, ale potrzebują gotowych, sprawdzonych tematów i szablonów, które ułatwią im to zadanie.

Odnajdujesz tu siebie? Jeśli tak, nie czekaj, stwórz już teraz wspaniały content na Twoje social media i ciesz się większą ilością czasu na zadania, którym chcesz 

o czym pisać posty na social media żeby sprzedawać przez instagram swoje produkty?